HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

King’s Garden 2003 yılında Almanya Nürnberg Şehri’nde Tamer AYDINER tarafından kurulmuştur.

2003-2010 yılları arasında Türkiye’deki farklı üreticilerden Almanya’ya ithalat yaparak Almanya’da sektörlerinde öncü çok sayıda firmaya tedarikçilik yapmıştır.

2010 yılının ikinci yarısında Türkiye’de yatırım yaparak üretim tesisi kurmuştur.  Bu tesiste kaliteden ödün vermeden üretim yapılarak başta Almanya ve Avrupa Ülkeleri olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine mezar taşları ve diğer doğal taş ürünlerinin ihracatı yapılmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne büyüyerek ve ürün çeşitliğini artırarak yoluna devam King’s Garden, hem kendi ürettiği ürünlerle hem de tedarikçilerinden temin ettiği ürünlerle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Dekoratif Taşlar, Traventin, Mermer, Mezar ve Anıt, Blok ve Plaka mermer, Bahçe, Peyzaj ve Ağaç ürünleri, Gübre ve Torf, Kuvars Kompozit, Tente ve Şemsiye, Lazer Deko Teknik, Özel tasarım Mobilya, Hamak, Pelet Kazan gibi ürünlerin King’s Garden güvencesiyle tedariğine devam edilmektedir.

Ürettiğimiz veya Türkiye’de bulunan üreticilerimizden tedarik ettiğimiz ürünlerin, tüm dünyada bulunan müşterilerimize, sipariş anından ürünün müşteriye teslim edildiği ana kadar geçen sürede sorunsuz, hızlı ve kaliteden ödün vermeden teslim edilmesini taahhüt ediyoruz.

Alman disiplini ile yola çıkmış ve bugüne kadar gelmiş bir anlayış ile 2019 yılında hazırladığımız ve internet sayfamızda müşterilerimizin görüşüne sunduğumuz ürünlerimizi satışa devam ediyoruz. Saygılarımızla,

Çalışma İlkelerimiz

Kanunlara Saygı

Kings Garden tüm çalışmalarında, faaliyet gösterilen ülkelerde geçerli olan yasa ve yönetmeliklere uygun hareket eder. Ayrıca hem iç hem de dış ticaret işlemlerinde aktif ya da pasif her türlü yolsuzluğu reddeder.

Çevreye Saygı

Kings Garden, çevrenin korunmasını aktif olarak desteklemektedir. Faaliyet alanının nerede olduğuna bakılmaksızın, tüm çalışma sahaları, anlaşılır çevre hedeflerinin belirlenmesine ve performansın düzenli olarak değerlendirilip, hedeflerle karşılaştırılarak ölçülmesine imkân yaratacak şekilde yönetilir.

İşçi Sağlığı ve Güvenliği

Kings Garden, risklere karşı mümkün olan azami korumayı sağlamak için gerekli tüm sağlık ve iş güvenliğini önlemlerini sağlar. Riskleri azaltmak adına politikalar geliştirip ve ilgili politikaların gerektiği gibi uygulandığını kontrol ederek; elde edilen sonuçları ilgili standartlarla karşılaştırır.

Kalite Politikamız

Yenilikçi

Yeni ve yaratıcı fikirlerle sürekli kendini geliştiren, gelişen teknolojiyi yakından takip eden bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Müşteri Odaklı

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri sunmak, sorunsuz ve zamanında teslim etmek, müşteri memnuniyetini ve kalitede sürekliliği sağlamak için çalışıyoruz.

Kaliteli

Kaliteyi standart yaklaşımın dar kalıplarından kurtarıp, kültür ve felsefeyi temel çıkış noktası alarak, başta yönetim olarak tüm çalışanlarda kalite bilincini oluşturuyoruz.

Güvenilir

Her türlü müşteri talebini karşılayabilen, güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren bir anlayış ile hareket ediyoruz.