PROJELERİMİZ

Kaldırım ve Doğal Taş İşleri

Olasılıklar

Kumtaşı, granit, gnays, mermer veya bluestone farketmeksizin, tüm bu malzemeleri doğal olarak normal kalitede işliyoruz.

Taş Malzemesi

Yeni asfaltlanmış bir araba yoluna mı yoksa güzel bir şekilde döşeli bir yola mı ihtiyacınız var? O halde sizin için doğru olan biziz. Başta doğal taş olmak üzere tüm asfalt döşeme işlerini yapıyoruz.

Planlama

Her talebi ayrı ayrı ele alıyoruz. Bu, kendi benzersiz öğenizi yaratır. Fikirlerinize göre oluşturacağımız gerçek ölçekli bir planlama temeli alacaksınız.

Su Havuzları

Su Özelliği

Bir dere, tüm bahçeyi dolduran ve böylece bir bahçeye bol miktarda huzur ve rahatlama getiren bir uyum yaratır. Bir dere, özellikle bir bahçe havuzuyla bağlantılı olarak uygundur. Suyu tamamen doğal bir şekilde filtreler ve aynı zamanda suyu oksijenle destekler.

Canlı Yayınlar

Bireysel eğlenceli unsurlar veya akıllıca iç içe geçmiş su özellikleri olması fark etmez. Fikirlerinize göre bir konsept oluşturuyoruz. Özellikle bahçeniz için eksiksiz bir su manzarası da oluşturabiliriz. Bu, bahçenizi eşsiz bir yere dönüştürür.

Yüzme ve süs havuzları

Su bahçeyi canlandırır ve su birikintisi bir bahçenin görünümünü önemli ölçüde değiştirir.
İstek ve fikirlerinize göre bireysel olarak planlıyor ve yaratıyoruz: yüzme havuzları, süs havuzları.

Doğal Taş Projelerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

Çeşitliliğimiz

Çeşitli kumtaşı ve granit ticaretinde uzmanlaştık, neredeyse her şey mümkün. Gnays, mermer ve bluestone da çeşitli malzemelerimizin bir parçasıdır. Bahçecilikte günlük doğal taş kullanımı ile gerekli tecrübeyi edindik.

Doğal taş projeleri

Teraslar, yollar, koltuklar veya araba yolunuz için kaldırım taşı olsun, iç ve dış mekanlarda doğal taş projelerinizi gerçekleştiriyoruz. Doğal taşla ilgili tüm çalışmaları yapıyoruz. Merdivenlerden duvarların üzerinden Friesenwall’a. Her talebi ayrı ayrı planlıyor ve tasarlıyoruz. Fikirlerinize göre oluşturacağımız gerçek ölçekli bir planlama temeli alacaksınız.

Malzemelerin teslimi

İsterseniz malzemeyi elbette kapınıza kadar teslim edeceğiz ve uzman kadromuz kurulumda size yardımcı olacaktır.